Kapadokya Balon Turu Fiyatları

Kapadokya bölgesi turizm bakımından Türkiye’nin en gelişmiş tesislerine sahip, en gelişmiş ve modern hotellerinin yanı sıra kayadan oyma butik kaya hotellerinde içinde bulunduğu bir çok etkinliğe ev sahipliği yaparken Kapadokya bölgesi her zaman turizm alanında yaptığı yenilikler ve her geçen gün artan yerli yabancı misafir sayısı ile Türkiye’nin en çok ziyaret edilen yerleri arasındadır.

Kapadokya bulunduğu coğrafi konumu nedeniyle bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış ve bir çok uygarlığın binek taşı olmuştur. Tarihi milattan önceki yıllara dayanan bu coğrafya da bir çok medeniyetin izlerini görmek mümkün. Kapadokya bölgesi kayadan oyma mağaraları, yeraltı şehirleri, kiliseleri ile hem dini hem de kültürel bir turizm alanıdır.

Kapadokya’nın en güzel vadilerinde bulunan peri bacaları bölgemizin ve dünyanın simgesidir. Güzel atlar diyarı olarak bilinen Kapadokya bölgesi peri bacalarının tek varisi ve tek bulunduğu yerdir. Peri bacalarının uyumlu birleşimi, vadilerin güzelliği ve bu bölgede yapılan turizm faaliyetleri ile her gün onbinlerce kişinin akın akın geldiği, gezip gördüğü ve zaman geçirip bilgi edindiği yerdir.

Kapadokya bölgesinde yapılan turizm faaliyetleri arasında Kapadokya semalarında Balon turu, Kapadokya vadilerinde At Turu, Kapadokya vadilerinde ATV Keyfi, Kapadokya Kızılırmak üzerinde Gondol, Sal ve Jet Bolat keyfi, Akşamları olan Türklere özgü figürlerin sergilendiği Türk Geceleri ve saymakla bitmeyecek kadar bir çok etkinlik Kapadokya’yı her zaman gözde turizm mekanı haline getirmiştir.

Bölgenin en heyecan verici ve aksiyon dolu etkinliği ise Kapadokya semalarında Sıcak Hava Balon Turlarıdır. Kapadokya Balon Turları her gün binlerce kişinin bindiği ve Kapadokya’ya kuş bakışı bakmanızı sağlayan bir etkinliktir. Dünya’nın bazı yerlerinde yapılan ve ülkemizin sadece bu bölgesinde yapılan Balon turları hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgisini çekmekte ve balon turları için sıraya girmektelerdir.

Kapadokya Balon Turu fiyatları 120 Euro’dan standart 1 Saatlik uçuşlar için başlamakta ve Balon sepeti ve kişi sayısı küçüldükçe balon turu fiyatları artmaktadır. Fiyatların hesaplanması ve sezonlara göre değişmesi söz konusudur. Fiyatlar belirli zamanlarda arttıp belirli zamanlar da düşmektedir. Keyifli ve kaliteli bir hizmet almanız için bizim size önerebileceğimiz tek balon turu Kapadokya Balon Gezisi’nin düzenlemiş olduğu balon turlarıdır. Kapadokya balon gezisi firmasının yapmış olduğu Özel balon turları, Balonda evlenme teklifi turları, balonda nikah töreni turları gibi bir çok etkinliğin kalitesini bizimle yaşamanızı istiyoruz.

Balon turlarınızda en az 5 yıllık deneyimli pilotlarımız ile uzman ve disiplinli yer ekibimiz ve hızlı operasyon transfer hizmetlerimiz ile sizlerin her zaman yanınızdayız.

Müşteri memnuniyeti gerçekten önemlidir. Gerek Tripadvisor olsun gerekse web sitemizin Müşteri yorumları kısmı olsun herşeyi gözler önüne sermektedir. Balon turlarında önemli olan yapacağınız bir sürprizin gayet gizli ve tam zamanında olmasına özen gösteririz ve her zaman sizin istekleri doğrultusunda yanınızda hizmet veririz.

Kapadokya Balon Gezisi firması bir A Grubu seyahat Acentası olan Kairos Travel‘a ait bir kuruluştur.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *