Kapadokya Balon Turuna Katılımlar Artıyor

Kapadokya bölgesi 19 Mayıs tatilini değerlendirmek isteyen birçok yerli turistin akınına uğramış durumda. Bölge de yer alan bütün hoteller 17 Mayıs – 22 Mayıs tarihleri arasında full çekti. Bölgeye gelen yerli turistlerin peri bacalarının yanında, türk geceleri ve balon turlarına katılmak için sıraya girmiş durumda.

Hava şartlarının çok rüzgarlı olması nedeniyle bir kaç gündür kalkamayan balonlar bugün itibari ile yeniden turistlere doyumsuz anılar yaşattı. Kapadokya bölgesinde balon turlarına ilgi çok fazla olduğu için 2. uçuşlar da düzenlenmekte ve bölge balon turu konusunda şu anda bölgenin en çok tercih edilen tatil etkinliği.

19 Mayıs tarihinde kutlanacak olan ve resmi tatil olarak bilinen Gençlik ve Spor bayramını fırsat bilen yerli misafirler balon turlarına uğramadan edemiyor.  Kapadokya’da balon turları hiç hız kesmeden bölgeyi sizlere gökyüzünden seyretmenizi ve keyifli bir akviti sunmaktadır.

Kapadokya Balon turlarına katılmak için 0384 341 8 666 no’lu telefondan bilgi alabilirsiniz veya info@kapadokyabalongezisi.com adresinden bize mail gönderebilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *