Kapadokya Bayram Sonrası Balon Turları

Kapadokya’da bayramdan sonra balon turlarına ilgi oldukça artıyor. Tatil dönüşü bu heyecanı da yaşamak isteyen ziyaretçiler Kapadokya’da balon turlarında bayramdan sonra rezervasyonlarını neredeyse yarıladı.Her gün yapılan ve bölgemizin en önemli turizm faaliyetleri arasına giren balon turunda bölgemizin tarihi ve kültürel dokusunu bir de gökyüzünden seyretme keyfi sunan balon turları oldukça ilgi görmektedir.

Kapadokya’da bulunan peri bacaları ve kaya yapıların tamamını gökyüzünden ilk önce kuş bakışı genel olarak izlemek ve ardından o kaya yapılarına peri bacalarına yaklaşarak adeta dokunacak kadar yaklaşarak bu güzelliği size gökyüzünden açık hava da sunmanın mutluluğu ve heyecanı vazgeçilemez olmaktadır.

Kapadokya bölgesi her zaman yerli yabancı misafirlerin ziyaret ettiği bir coğrafya ve bu coğrafyayı gökyüzünden izlemek ayrı bir güzellik diyebiliriz. Kapadokya bölgesi her geçen gün artan balon turu ile her güne gecenin ilk ışıklarında başlamakta ve güneşin doğuşundan sonra son bulmaktadır.

Sizde Kapadokya’da keyifli bir balon turuna katılın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *