Kapadokya’nın Keyifli Turu Kapadokya Balon Turu

Kapadokya’nın en keyifli turlarından birisi haline gelen ve son günlerin en çok tercih edilen ve Kapadokya’da yeni bir sektör oluşturan balon turları bölgenin şu anda turizminin en çok yapılan etkinliği arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Sabahın ilk ışıklarında başlayan balon turu etkinliği gece saatlerinde hazırlıkların başlamasıyla başlamakta ve Kapadokya bölgesinde en güvenli şekilde tur başlar, misafirler balon sepetlerine alınarak keyifli doyumsuz bir manzara sunar Kapadokya gökyüzünden kuşbakışı sizlere.

Kapadokya bölgesinde yer alan Dünyada eşi benzeri olmayan güzellikteki doğa harikası peri bacaları sizlere daha yakın gelir ve bu coğrafyanın ne denli büyük ve ne denli güzel olduğunu daha iyi anlarsınız sıcak hava balonu üzerinden.

Keyifli Kapadokya gezinizin en güzel etkinliği olan bu tur da en güzel, en can alıcı noktaları da yakalamanız mümkün, balon üzerinden çektiğiniz videolar ve fotoğraflar size büyük bir anı bırakarak keyifli bir turun en güzel anısı olarak kalacaktır masanızın üstünde.

Kapadokya’ya geldiyseniz Balon turuna katılmadan balona binmeden döndüyseniz çok şey kaçırmış olabilirsiniz. Bu keyifli tura sizleri tekrar davet ediyoruz ve Size bu bölgeyi daha net ve anlaşılır şekilde gökyüzünden balon üzerinde seyretme imkanı sağlıyoruz.

Balon Turuna Katılmak için Telefon numaramız 0384 341 8 666 no’lu telefondan bize 7 / 24 ulaşabilir ve anında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *