Yıl Başında Balon Turlarına Katılın

2014-yilbasinda-balonturlarina-katilin2014’e Merhaba diyeceğimiz şu günlerde Kapadokya’da Türk Gecesi Eğlencelerine katılın. Kapadokya’ya has Kaya (Cave Hotel) Hotellerde konaklayın.Ve Kapadokya’ya gelipte yapılmadan gidilmeyecek aktivite olan Kapadokya Balon Turlarına katılın. Kapadokya’nın en güzel en görkemli dokusunu bir de gökyüzünden keşfetmek için sizlere bu teklifleri sunuyoruz. Bölgenin en güzel vadilerini (Zemi Vadisi, Devrent Vadisi, Aşk Vadisi, Gül Vadisi ) sıcak hava balonlarıyla daha da yakından tanıyın. Bölgede her sabah hava şartları elverişli olduğu her gün balon turuna katılabilir ve bu anınızı istediğini kadar fotoğraf çekerek ölümsüzleştirebilirsiniz.

Kapadokya’nın mistik ve tarihi dokusu sizleri cezbede dursun siz Kapadokya’yı daha yukarlardan hatta bulutların üstünden keşfetme yoluna giderek daha ayrıcalıklı kılın. Kendinizi ve Sevdiklerinizi Mükafatlandırın. Eğer Eşiniz ile Balon turlarına katılacak olursanız sizlere özel indirim tekliflerimizi kaçırmayın.

Yılbaşında 2014’e girmeden Balon Turlarına Türkiye’nin en güzel turizm mekanı olan Kapadokya‘da katılın.

Balon Turları Rezervasyonlarınız için Sitemiz Üzerinden İletişim‘e geçebilirsiniz. Tur hakkında bilgi alabilir ve Turun sonunda bizlere Müşteri Yorumları sayfamızdan Yorum bırakabilir ve Sevdiklerinize bu güzelliği tavsiye edebilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *